alya kreş    Özgüveni gelişmiş, kendini ifade edebilen, sorumluluk sahibi, araştıran, sorgulayan, üretken, öğrendiklerini yaşamla uyumlu hale getirmeyi başarabilen sevgi dolu bireyler yetiştirmektir.

    Çocuklarımızın küçük yaştan itibaren basitten zora, somuttan soyuta doğru ilerleyen “tam öğrenme” modeline göre yetiştirilmesini ve Garder’ın Çoklu Zeka Kuramını ele alınarak, etkin öğrenme ön planda tutularak, zenginleştirilen eğitim programları ile çocuklarımızın gelişimlerini en üst seviyeye taşımayı ilke edindik.

 

HAKKIMIZDA

    Okulumuz 2012 yılında Etimesgut bölgesinde ikinci Okul Öncesi Eğitim Kurumunu Alya Akademi adı altında hizmete açmıştır. Binamız 600m2 kapalı, 300m2 açık alana sahip 4 katlı depreme dayanıklı modern mekan yapısı, standartların üzerinde geniş sınıfları, eğitici materyalleri, oyun grupları ve alanında uzman güler yüzlü eğitim kadrosuyla okul öncesi eğitimde farklılığını kuruluş aşamasında göstermiştir.

    Binamızda ısınma doğalgaz ile sağlanmaktadır, her katımızda ayrı kombi bulunmaktadır. Okulumuz deprem yönetmeliğine uygun dizayn edilmiştir. Binamızda  yangın alarm sistemi ve yangın merdiveni bulunmaktadır.

 

BESLENME

    Okulumuzun yemek listesi Gıda Mühendisi Songül SÜRER tarafından hazırlanıp sabah kahvaltısı, meyve saati, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı ve akşam geç giden öğrencilerimiz için akşam atıştırmalıkları şeklinde verilmektedir. Yemekler Okul Mutfağımızda hijyenik şartlar altında hazırlanmaktadır.

 

ETKİNLİKLER

    Etkinlik derslerimiz alanlarında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Branş Derslerimiz: Haftanın beş günü İngilizce, Bale, Dans, Drama ve Jimnastik tir.

 

SERVİS

    Kendi araçlarımızla, rehber Öğretmenler eşliğinde rahat, güvenli ve emniyetli şekilde ulaşım imkanı sağlanmaktadır. Etimesgut, Elvankent, Sincan, Eryaman, Fatih ve Çayyolu 'na ulaşım sağlayan servislerimiz mevcuttur.

 

GÜVENLİK

    İç ve dış mekanımız 24 saat güvenlik kameraları ile kayıt altındadır.